Predmenštruačný syndróm - zistite ktoré byliny a vitamíny, účinne pomáhajú na pms príznaky

Ste úzkostný alebo depresívny typ, trpíte bolesťami, máte neustálu chuť na sladké alebo vaše telo zadržiava vodu? Jednoduchý test ,vďaka ktorému odhalíte prírodný spôsob riešenia vašich menštruačných ťažkostí, podľa príznakov ktoré pociťujete.

Zistite čo pomáha na pms

1

Fyzické
symptómy

2

Emočné a
psychické symptómy

3

Dodatočné
informácie

4

Výsledok
testu

Vyberte ktoré zo symptómov pms zažívate pred menštruáciou.

Čo je to predmenštruačný syndróm (pms) ?

Predmenštruačný syndróm (PMS) je súbor symptómov, ktoré ženy pociťujú 1-2 týždne pred začiatkom menštruácie. Predmenštruačný syndróm je skupina emocionálnych a fyzických príznakov, ktoré ženy dostávajú po ovulácii a pred začiatkom menštruácie. Symptómy PMS môžu byť pre každú ženu iné. Môžete pociťovať fyzické symptómy a emočné alebo psychické symptómy PMS. Vyskúšajte test pms a zistite do ktorej skupiny patríte a ako sa dajú pms príznaky liečiť prírodnou formou. Poznáme tieto skupiny príznakov pms: TYP A - úzkostný typ , TYP C - na sladké, TYP H - viažuci vodu, TYP D - depresívny, TYP P - bolestivý. Môžete trpieť príznakmi z viacerých skupín naraz a časom sa vaše príznaky môžu meniť.

Najčastejšie
menštruačné problémy

Predmenštruačný syndróm (PMS)

Predmenštruačný syndróm (PMS)

Predmenštruačný syndróm je skupina emocionálnych a fyzických príznakov, ktoré ženy dostávajú po ovulácii a pred začiatkom menštruácie.

Výpočet menštruácie a ovulácie

Zistite o koľko dní vám príde menštruácia a kedy začínate ovulovať.

vypočítať ovuláciu

COOKIES

Poctivo zbierame len tie dáta, vďaka ktorým môžeme kalendár zlepšovať. Používaním stránok súhlasíte so zbieraním.