Menštruačný kalendár

Potrebujete vedieť kedy budete mať dalšiu menštruáciu? Pre tento prípad je tu menštruačný kalendár

Používajte našu menštruačnú kalkulačku, aby ste si mohli jednoducho naplánovať špeciálne príležitosti ako napríklad svadbu (nenechajte si pokaziť váš veľký deň), naplánujte si termíny pre výlet (nenechajte sa prekvapiť) alebo sledujte ovuláciu. Jediné, čo musíte urobiť, aby ste zistili čo potrebujete, vyberte deň začiatku poslednej menštruácie, priemernú dĺžku (ako dlho) a trvanie (ako často).

Menštruačný kalendár výpočet

Menštruačný a ovulačný kalendár

Dalšia menštruácia

Začne o X dní

Dalšia ovulácia

Začne o X dní

Och joj, PMS. Bolesti hlavy, nadúvanie, zápcha, podráždenosť a citlivé prsia spôsobujú pocit prítomnosti. Štastie, ak ste jednou z mála, ktoré pms syndrómom netrpia vôbec! V týchto dňoch noste so sebou tampóny alebo slabšie vložky pre prípad že sa váš menštruačný cyklus objaví skôr.

V poriadku, je to tu. Prišlo obdobie, kedy sa začína váš cyklus. Krvácanie začína, keď sa vrstva maternice vylieva. Emocionálne začnete konečne pociťovať úľavu, a hladiny hormónov začnú klesať. Dobrá správa? Už žiadne PMS počas dalších 28 dní.

Cítite malé kŕče v dolnej časti brucha? To môže znamenať, že sa vaše telo práve pripravuje na uvoľnenie vajíčka. Ovulujete, takže ste veľmi plodná. Nezabudnite: Ak máte sex, musíte používať antikoncepciu.

Výpočet menštruácie a ovulácie je informačný. Závisí od pravidelnosti cyklu každej ženy.

Menštruačný kalendár na stiahnutie

Sledujte intenzitu svojej menštruácie.

kalendár na stiahnutie